Co mówią o nas inni?"Serdecznie polecam zakupy u Pasjoholiczek, śliczne bransoletki, super komunikacja i szybka dostawa !! Dziękuję serdecznie"
- Katarzyna, UK


"Na stronę dziewczyn trafiłam przypadkiem. Jestem osobą, która uwielbia wszelkiego rodzaju bransoletki, kolczyki, zegarki itd i dlatego przeglądając zdjęcia biżuterii, którą tworzą dziewczyny pomyślałam "muszę to mieć". Takim sposobem stałam się szczęśliwą posiadaczką ślicznej bransoletki i oryginalnych kolczyków. Dziewczyny są bardzo miłe, cierpliwe (a należę do wymagających klientów), uprzejme, widać pasję w tym co tworzą :-) Przesyłka trafiła do mnie błyskawicznie a i na tym mi zawsze bardzo zależy :-) Jestem mega zadowolona i na pewno na moich rękach/uszach pojawią się inne rzeczy stworzona przez dziewczyny :-)"
- Monika Ś., Wrocław


"Każdy chciałby go mieć, ale nie każdemu został dany - talent. Zrobić coś z niczego? Potrafię, tylko w odwrotnej kolejności Na szczęście trafiłam na tą genialną biżuterię robioną przez dwie wspaniałe i utalentowane dziewczyny Szybka dostawa, świetny kontakt. Jetem bardzo zadowolona i gorąco polecam"
- Klaudia K,, Olsztyn


"Perfekcyjna i szybka obsługa, piękna biżuteria i ogromny talent to najlepiej opisuje Pasjoholiczki. Jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi, jasnej komunikacji i ślicznej bransoletki, która ozdabia mi dłoń!"
- Agnieszka W., Kraków


"Polecam wszystkim biżuterię. Mam dwie bransoletki. Są cudowne i oryginalne. Pięknie ozdabiają dłoń. Ponadto dostawa bardzo szybka. Doskonała komunikatywność ze sprzedającym. Jestem bardzo zadowolona i na pewno nie poprzestanę na tych dwóch bransoletkach."
- Asia z Płaskiej
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...